Türk Hava Yolları’nda Jose Mourinho Dönemi

Sürpriz bir anlaşmaya imza atan dünyaca ünlü teknik direktör Jose Mourinho’nun THY’nin reklam yüzü olduğu öğrenildi.

Dünyaca ünlü teknik direktör Jose Mourinho, THY’nin reklam yüzü oldu. Mourinho, en son İtalya Serie A ekiplerinden Roma’yı çalıştırdı.

Sürpriz bir anlaşmaya imza atan dünyaca ünlü teknik direktör Jose Mourinho’nun THY’nin reklam yüzü olduğu öğrenildi.

İSTANBUL’A GELİYOR

Aramızda Kalmasın’dan Umut Ünver’in aktardığı habere göre; Mourinho İstanbul’a çekimler için İstanbul’a gelecek. 6 saatliğine İstanbul’a gelecek olan Mourinho’nun milyon dolarlık anlaşmaya imza attığı söyleniyor.

Teknik adam reklam filminde uçakta satranç oynayacak.

THY’NİN REKLAM YÜZLERİ

Türk Havayolları’nın Jose Mourinho ile anlaşması daha önceki reklam yıldızı ünlüleri akla getirdi.. Zach King’ten Morgon Freeman’a pek çok yıldız milli havayolumuzun reklam yüzü olmuştu… İşte o liste…

ZACH KİNG
Vine fenomeni Zach King yaptığı videolar ile sık sık gündem oluyor. Zach video editleme yetenekleriyle adeta sihir yapıyor. Zach THY ile iş birliği yaptığı reklamda arkadaşı ile uçağa kadar yarışıyor.

KEVİN COSTNER

Amerikalı oyuncu, yönetmen ve müzisyen olan Kevin Costner, THY reklamında bir star gibi ağırlanıyor.

KEREM BÜRSİN

Amerika’da yaşamış aslen Türk oyuncumuz Kerem Bursun iş için Hollywood’a gidiyor. Bir şirket ile reklam için anlaşan Bursun bu işi en iyi Türkiye’de yapabileceklerini söylüyor. Kerem seyahatlerinde THY uçaklarını kullanıyor.

MORGAN FREEMAN

Oscar ödüllü ünlü oyuncu Morgan Freeman daha önce iki kez THY reklamında oynadı.

CAFU, STEVEN GERRARD VE RONALDİNHO

Efsanevi futbolculardan Cafu, Steven Gerrard ve Ronaldinho THY ile oynadığı reklamda İstanbul sokaklarında futbol topunu karşılıyor.

BERK ERÇER

Kuruluş Osman” dizisinin sevilen karakteri Konur Alp’i canlandıran Berk Erçer, Türk Hava Yolları’nın yeni reklam yüzü olarak seçildi. Berk Erçer, Türk Hava Yolları ile bir yıllık bir reklam anlaşması imzaladı.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir